+48 695 335 333 austen.jacek@austrade.pl

O nas

Działalność AUSTRADE Sp. z o.o. skupia się na imporcie oraz eksporcie mrożonych warzyw i owoców. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie, które przez lata zbieraliśmy w różnych polskich i zagranicznych podmiotach z branży rolno – spożywczej.

Jest to firma rodzinna, której założycielami są Jacek Austen oraz jego syn Maciej.

 

Jacek Austen doświadczenie w branży rolno – spożywczej zdobywa prawie od początku swojej drogi zawodowej. Początkowo przez wiele lat pracował w niemieckiej firmie jako broker odpowiedzialny za sprzedaż produktów rolnych na rynku niemieckim, a także europejskim. Jest również współautorem, a następnie jednym z koordynatorów Rządowego Programu Budowy Rynków Hurtowych i Giełd Rolnych w latach 1992 – 2006. Ponad dekadę pracował na Ukrainie, gdzie występował między innymi w roli eksperta Unii Europejskiej w zakresie restrukturyzacji firm z branży rolnej i logistycznej. Jako ekspert zajmował się dostosowywaniem działania tych podmiotów do unijnych standardów. Jacek Austen był także założycielem JASE FOODS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, która od kilku lat jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży produktów mrożonych.

Maciej Austen również posiada duże doświadczenie w branży produktów mrożonych, w której przez wiele lat pracował. Jest także sprawnym organizatorem logistyki i dystrybucji oferowanych produktów.

Bogate doświadczenie oraz ogromny potencjał importowo-eksportowy są gwarancją naszej długofalowej współpracy z Państwem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu